Новини

Maschio оснастила лінійку борін новими коробками передач HD

16 Січня 2017 64

Борона Maschio Jumbo
Борона Maschio Jumbo
Traktorist.ua

Лінійку борін Maschio ORSO, TORO та JUMBO в стандартній комплектації оснастили новими коробками передач HD, повідомляє agrimachinerynews.com.

«Оскільки потужність тракторів на фермах наших клієнтів продовжує зростати, Maschio розробила нову серію машин з коробками передач, які відповідають сучасним вимогам по потужності. Нові коробки передач мають вдвічі більший об’єм мастила, зміцнені частини та збільшену охолоджувальну здатність, завдяки чому вони здатні плавно передавати додаткову потужність, тим самим збільшуючи термін експлуатації наших машин», — пояснює менеджер з продукції  Maschio Девід Дей.

В коробках передач встановлені нові надпотужні конічні зубчасті шестерні з діаметром валу 85 мм та більшою шириною (на 5 мм), що робить їх сильнішими та більш пружними.

Для того, щоб агрегат працював плавніше, система примусової циркуляції мастила має подвійні отвори у верхній частині коробки передач, які за необхідності збільшують потік рідини. У нових коробках передач використовується синтетичне мастило, а також скляна мастильна пробка, що спрощує процес перевірки рівня мастила. Подвійні зливні пробки для трансмісійного мастила також полегшують обслуговування.

Додаткове тепло, що генерується, легко розсіюється завдяки 300-міліметрововим (на 33% більше) охолоджувальним вентиляторам та посиленій вентиляції, а ребра охолодження дозволяють випромінювати більше тепла для охолодження коробки передач.

Нові коробки передач піддавалися серйозним випробуванням на італійському ринку та пильній увазі у Великобританії, щоб переконатися в тому, що ці машини здатні працювати навіть у найжорсткіших умовах та досить тривалий час.

Ще однією особливістю цих борін є посилені, зносостійкі леза товщиною 16 мм, з вольфрамовим покриттям, які мають робочу глибину 28 см. Вже перевірена система зубців на моделях Rapido гарантує, що у випадку необхідності заміна зубців проходить швидко та просто.

Борони Maschio наразі доступні з широким діапазоном потужності — від 300 к.с. до 550 к.с., та шириною від 1,3 м до 8 м.

В лінійці ORSO потужність зросла до 300 к.с., TORO — до 400 к.с., а могутній JUMBO — до 550 к.с.Радимо почитати