Новини

Ринок агророботів становитиме понад 727 тис. одиниць до 2025 р. — прогноз

5 Серпня 2019 233

Дрон
Дрон
Traktorist.ua

Компанія з дослідження ринку Tractica прогнозує, що глобальні постачання сільськогосподарських роботів будуть збільшуватися швидкими темпами протягом наступних кількох років: з 60 тис. одиниць на рік в 2018 р. до більш ніж 727 тис. до 2025 р. 

Про це пише agroxxi.ru.

Окрім того, безпілотники очолять рейтинг найпопулярніших сільськогосподарських роботів, за ними будуть слідувати трактори без водіїв, роботи для точного землеробства і управління тваринницькими фермами.

За прогнозами Tractica, до 2025 р. загальна річна ринкова вартість таких поставок в світі складе $87,9 млрд.

«Роботи та технології автоматизації можуть значно поліпшити якість і врожайність сільськогосподарських культур, скоротити кількість використовуваних хімікатів, розв’язати проблему нестачі робочої сили і дати надію на економічну стійкість невеликих фермерських господарств», — зазначається в повідомленні.

Роботи та технології автоматизації можуть полегшити роботу аграріїв, якщо будуть постачатися за доступними цінами. Очікується, що світова вартість агророботів продовжить стійке зростання, збільшившись з $7,5 млрд у 2018 р. до $87,9 млрд у 2025 р.

Нагадаємо, компанія Еcoation створила двох роботів, які дозволяють вчасно виявляти шкідників, прогнозувати поширення та розвиток хворобРадимо почитати