Новини

FAW Group увійшла у першу сотню рейтингу Fortune Global 500

2 Серпня 2019 221

Річний обсяг продажів FAW Group перевищує 3 млн одиниць автомобілів
Річний обсяг продажів FAW Group перевищує 3 млн одиниць автомобілів
ais.ua

FAW Group посіла 87-е місце в рейтингу найбільших світових компаній Fortune Global 500.

Про це повідомляє прес-служба АІС.

У цьому році в Fortune Global 500 увійшло 129 китайських компаній. Згідно з опублікованими даними, оборот FAW Group за минулий фінансовий рік склав $89,8 млрд, що більше на 29%, ніж роком раніше. Кількість співробітників компанії перевищує 142 тис. осіб. Річний обсяг продажів FAW Group перевищує 3 млн одиниць. За підсумком першого півріччя 2019 року компанія випустила 1,6 млн автомобілів.

FAW Group протягом декількох десятків років співпрацює зі світовими автоконцернами, випускаючи автомобілі як під власним брендом, так і автомобілі Volkswagen, Audi, MazdaToyota.

Компанія представлена ​​в 40 країнах світу. Їй належить 28 дочірніх компаній, а ще в 18 компаніях FAW володіє контрольним пакетом акцій. У США, ЄС та Китаї працює 5 R&D центрів компанії.

Нагадаємо, корпорація FAW підписала ексклюзивну угоду з «Групою компаній АІС». Відповідно до умов підписаної угоди, АІС буде здійснювати імпорт, роздрібний продаж як вантажних (вантажопідйомністю від 2,8 т до 40,0 т), так і легкових автомобілів бренду FAW, а також займатися розвитком дилерської мережі, організацією гарантійного та післягарантійного та сервісного обслуговування.Радимо почитати