Новини

Лозівські машини представили просапний культиватор Сантім

1 Серпня 2019 255

Просапний культиватор «Сантім»
Просапний культиватор «Сантім»
«Лозівські машини»

Український виробник сільгосптехніки «Лозівські машини» розширив модельний ряд культиваторів і представив просапний культиватор «Сантім» з шириною захвату 6 м.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Знаряддя виконує міжрядний обробіток широкого діапазону культур, включаючи соняшник, сою, бобові, кукурудзу.

Машина оснащена зносостійкими робочими органами у вигляді стрілчастих лап в трьох варіаціях 150, 200 і 300 мм. Глибина обробітку від 3 см до 10 см, а необхідна потужність трактора — від 80 к. с.

«Серед переваг нового культиватора: налаштування глибини за допомогою регулюючого шпинделя і наявність копіювальних коліс, що гарантують точність обробки без пошкодження рослин. Спеціальне широке опорне колесо дозволяє вести роботу навіть при сильно зволоженому ґрунті без налипання землі», — зазначається в повідомленні.

Опціонально культиватор може бути укомплектований гребневою бороною для розпушування всередині рядів, а також елементами для міжрядного обробітку з одночасним внесенням добрив в зоні стрічки.

Також культиватор «Сантім» може бути оснащений системою внесення рідких добрив і засобів захисту з максимально точним дозуванням. Додатково процес контролюється через мобільні пристрої.

Нагадаємо, компанія «Лозівські машини» спільно з Land Quip розробила причіпний обприскувач Crop SprayersРадимо почитати