Новини

ALFA Smart Agro випробувала дрон XAG Р30 при внесенні гербіцидів

31 Липня 2019 297

Дрон XAG P30
Дрон XAG P30
Traktorist.ua

Компанія ALFA Smart Agro випробувала єдиний в Україні екземпляр дрона XAG Р30 для внесення гербіцидів.

Про це йдеться в матеріалі Latifundist.com «Smart Field 2.0: Інноваційний дрон XAG Р30 нове слово в обприскуванні культур».

Дрон XAG Р30 оснащений баком ємністю 15 л. За один виліт за допомогою дрона можна обробити 2-2,5 га площі. При цьому тривалість польоту складе приблизно 10-12 хв. За годину безпілотник може обробити від 7 до 10 га (в залежності від конфігурації кордонів поля і швидкості польоту).

У комплекті з апаратом йдуть 4 акумулятори. Після посадки дрона розряджений акумулятор підключається до вільної зарядної станції і повністю заряджається за 25-30 хв. Електроживлення системи здійснюється від мобільного бензогенератора.

Також під час польоту на землі готується робочий розчин і за допомогою автоматичної заправної станції подається в змінний бак. Після посадки дрона залишається тільки витягти порожній бак і встановити замість нього повний.

Точність внесення ЗЗР забезпечує унікальна система розпилення дрона XAG Р30: під кожним ходовим двигуном встановлений електромотор, який приводить в рух спеціальний майданчик-розсіювач. Рідина на кожен майданчик подається своїм окремим каліброваним насосом. Частотою обертання електромотора система регулює розмір краплі.

Крім того, апарат оснащений датчиками висоти, визначення перешкод, виявлення несправностей, закінчення робочого розчину, які суттєво спрощують роботу оператора. Про всі важливі події на борту дрона система інформує оператора голосом. На борту реалізовано потрійне резервування основних систем управління дроном. У разі відмови будь-якої з них включається резервна система.

«Дрон XAG Р30 не вимагає особливого догляду і обслуговування під час роботи в полі. З ним все дуже просто: виніс в поле, запустив і полетіли. Він не боїться ні бруду, ні пилу, ні води. Після роботи безпілотник необхідно просто промити водою для видалення залишків хімії, бруду, пилу і упакувати», зазначається в повідомленні.

Вартість одного дрона з комплектом батарей і баків для заміни становить $25-27 тис.Радимо почитати