Новини

АБА АСТРА стала дилером жаток для збирання соняшнику МААНС

31 Липня 2019 271

МААНС
АБА «АСТРА» стала дилером сільгосптехніки «МААНС»
МААНС

АБА «АСТРА» отримала офіційне дилерство від українського заводу «МААНС», який є виробником обладнання та запчастин до сільгосптехніки.

Про це повідомляє прес-служба АБА «АСТРА».

Підприємство входить до групи компаній «Автоленд», яка імпортує та продає сільгосптехніку найвідоміших світових брендів, а також вирощує зернові культури на площі 6000 га.

Продукція компанії «МААНС» представлена жатками, візками до жаток, запасними частинами та витратними матеріалами до сільгосптехніки. Також компанія може запропонувати продукцію, виготовлену на індивідуальне замовлення клієнтів.

Виробничі потужності підприємства розташовані у м. Здолбунові Рівненської обл. На сьогодні в компанії працює понад 100 чоловік.

««МААНС» має у своєму розпорядженні сучасні та функціональні виробничі приміщення площею 9000 кв. м. Висококваліфікований інженерно-технічний персонал, а також сучасне обладнання для розкрою, гнуття, штампування, термообробки, фрезерування, зварювання та шліфування металу задовольнять навіть найвибагливішого клієнта», — зазначається в повідомленні.

Регіональні торгові представники АБА «АСТРА» вже пройшли навчання на заводі виробника.Радимо почитати