Новини

У США створили інноваційний двигун для дронів

31 Липня 2019 351

Дрон
Дрон
Traktorist.ua

Дослідники з Каліфорнійського університету в м. Берклі створили двигун, установка якого на дрони дозволить їм літати кілька днів без підзарядки.

Про це пише glavnoe.ua.

Для цього використовується виробництво електроенергії від тепла сонячного світла. Вчені виявили, що на підвищення ефективності сонячних елементів впливає не поглинання більшої кількості фотонів (світла), а їх випромінювання. Поставивши дзеркало на задній частині фотовольтаїчної клітини, вченим вдалося підняти показники ефективності генератора.

«Це надлегке альтернативне джерело енергії, яке дозволяє дронам працювати безперервно протягом декількох днів», — зазначається в повідомленні.

За останні 15 років ефективність перетворення тепла в електрику за допомогою термофотовольтаїки досягла рівня 23% і більше не піднімалася. Але новаторська фізична проникливість дозволяла дослідникам підняти цю ефективність до 29%. Використовуючи нову конструкцію, вчені найближчим часом планують досягти ефективності в 50%.

Нагадаємо, компанія DroneUA підписала дистриб'юторську угоду з SenseFly для представлення інтересів виробника БПЛА на території України.Радимо почитати