Новини

CropChop — новий ножовий барабан компанії Weaving Machinery

13 Січня 2017 140

Новий ножовий барабан CropChop
Новий ножовий барабан CropChop
profi.com

Weaving Machinery представить конструкцію нового ножового барабана CropChop на виставці LAMMA 2017, пише agroinfo.com 

Ножовий барабан дозволяє плющити і зрізати рослини при посіві в умовах щільної заорювальної культури і стерні на корені. Конструкція з двома вальцями, діаметр яких 38 см, оснащена сталевими ножами, розташованими в шаховому порядку, перешкоджає перемішуванню ґрунту і насіння бур'яну, оптимізуючи роботу інструментів для стерньового посіву.

За словами представників компанії барабан приминає і сплющує травостій, дозволяючи зберегти вологу в насіннєвому ложі, що значно збільшує відсоток приживання насіннєвого матеріалу в умовах сухого клімату. Завдяки тому, що перероблене листя потрапляє в насіннєве ложе, CropChop можна віднести до ефективних інструментів органічного і традиційного землеробства, які не вимагають додаткової хімічної сушки рослинних залишків.

Новий ножовий барабан CropChop

Серійна модель оснащується саморегульованою шарнірно-зчленованою рамою з рульовим демпфером, які стабілізують апарат і забезпечують однакову притискну силу по всій робочій довжині барабана.

CropChop може використовуватися як для фронтальної, так і для задньої навіски. Модель також доступна в двох варіаціях: 3-метрова цілісна конструкція і 4-метрова складна конструкція з гідроприводом. Початкова ціна 3-метрової версії, яка буде вперше представлена ​​публіці в рамках міжнародної виставки LAMMA, становить £ 3,800.Радимо почитати