Новини

Yanmar протестував автономні трактори з технологією визначення місця розташування

30 Липня 2019 242

Yanmar YT5113A
Трактор Yanmar YT5113A
enki.ua

Компанія Yanmar провела в Таїланді польові випробування і продемонструвала можливості використання технології точного визначення місця розташування.

Про це пише enki.ua.

Під час випробувань використовувався автономний трактор YT5113A. Ця машина має два режими роботи. «Автоматичний режим» дозволяє трактору, крім автоматичного руху вперед, рухатися заднім ходом, зупинятися і виконувати повороти. У «Лінійному режимі», такі маневри, як поворот, виконуються вручну, трактор може переміщатися назад і вперед самостійно при обробітку ґрунту.

Перемикання між цими двома режимами можливо за допомогою спеціального планшета, який можна налаштувати для різних операторів (відповідно до навичок людини і самою роботою).

Управління роботою і налаштування здійснюється за допомогою пило- та водонепроникного 10-дюймового планшета. Крім того, він дозволяє одній людині управляти двома тракторами, так як планшет в пілотованому тракторі може використовуватися для управління безпілотним трактором, який рухається поруч.

Забезпечення безпеки для тих, хто знаходиться поруч з роботизованим трактором, здійснюється за рахунок використання численних датчиків і сигнальних вогнів. Також користувач може виконувати такі функції, як аварійні зупинки на контрольному планшеті.

Нагадаємо, компанія International Tractors LTD (ITL) уклала партнерську угоду з японським виробником сільськогосподарської техніки Yanmar Agribusiness. В Індії буде запущена серія тракторів Solis Yanmar.Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна

Радимо почитати