Новини

У Донецькій області трактор підірвався на міні

29 Липня 2019 340

Трактор підірвався на міні
На Донеччині підірвався трактор
npu.gov.ua

На окупованій частині Донецької області на міні підірвався тракторист.

Про це йдеться у звіті у звіті Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні.

«26 липня медпрацівники лікарні в н. п. Єнакієве (непідконтрольний урядові, 41 км на північний схід від Донецька) повідомили СММ, що 19 липня до них доправили чоловіка (30–39 років) з переломами правої ноги, які він отримав від вибуху, ймовірно, протитанкової міни», — йдеться у повідомленні.

Постраждалий 19 липня їхав на тракторі по ґрунтовій дорозі біля н. п. Нікішине (непідконтрольний урядові, 60 км на північний схід від Донецька). Друг чоловіка повідомив, що знайшов постраждалого, який лежав на дорозі з пораненнями правої ноги, та відвіз його до лікарні в Єнакієве.

Також у повідомленні вказується, що 23 липня в будинку пораненого чоловіка в н. п. Ольховатка (непідконтрольний урядові, 52 км на північний схід від Донецька) члени патруля Місії зафіксували пошкоджені колеса та шасі трактора, за оцінкою, внаслідок підриву на, ймовірно, протитанковій міні (ТМ-62).

Нагадаємо, на Луганщині поблизу с. Колесниківка Станично-Луганського району 3 липня тракторист підірвався на невстановленому вибуховому пристрої.Радимо почитати