Новини

АГРОТРЕЙД придбав 20 хоперів-зерновозів за 38 млн грн

29 Липня 2019 257

Вагон-зерновоз
Вагон-зерновоз
t.me

Група «АГРОТРЕЙД» придбала 20 вагонів-хоперів. На покупку компанія витратила 38 млн грн.

Про це повідомляє Elevatorist.com.

Завдяки власним зерновозам «АГРОТРЕЙД» зможе збільшити обсяги оборотності елеваторів і знизити витрати на перевезення. Холдинг обрав модель вагонів з об'ємом кузова 116 м3 і вантажопідйомністю 70,5 т. Завдяки особливостям конструкції нові хопери-зерновози практично неможливо розкрити, тому ризик розкрадання зерна під час перевезень зведений до мінімуму.

Купівля власних вагонів здійснюється в рамках масштабного проекту з удосконалення та посилення логістичного кластера компанії. третіх осіб, виконання контрактів. Це, в свою чергу, впливає на прибутковість.

«Ми вважаємо, що в сучасних реаліях прибуток великої аграрної компанії можна значно наростити за рахунок власної логістики. Якщо даний підхід продемонструє свою ефективність, то протягом наступних років ми будемо активно розширювати свої логістичні потужності», — прокоментувала директор з фінансової та операційної діяльності Групи «АГРОТРЕЙД» Олена Ворона.

За її словами, найбільш гостро питання логістики стоїть на півночі України, де вирощується велика кількість кукурудзи, і потреба в вагонах значно вища. Тому компанія в першу чергу планує використовувати зерновози для роботи «Чернігівського» та «Ворожбянського» елеваторів.

Нагадаємо, «Укрзалізниця» запропонувала бізнесу послуги з будівництва та ремонту вантажних вагонівДоговірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна

Радимо почитати