Новини

В Україні запустили виробництво нового молоковозу

29 Липня 2019 284

Молоковоз
Молоковоз
АІС

Завод «Авто-Холдинг» Кременчук запустив у виробництво нову модель автоцистерни (молоковоз).

Про це повідомляє прес-служба АІС.

Новий молоковоз українського виробництва призначений для транспортування молока, питної води і харчових рідин щільністю не більше 1,03 кг/дм³. Потенційними покупцями нового автомобіля є спеціалізовані підприємства, які займаються транспортуванням та/або переробкою харчових рідин.

У якості базового шасі для виробництва нового молоковозу можуть використовуватися вантажні автомобілі вантажопідйомності від 4,0 т до 5,0 т.

Автоцистерна виготовляється відповідно до державних стандартів України (ДСТУ 15150-69 у виконанні "У"). Молоковоз розрахований на експлуатацію при температурах навколишнього повітря від -20° С до +40° С, і відносній вологості повітря до 80% при температурі +15° С.

Цистерна має обсяг 4,2 м³, складається з внутрішнього двосекційного корпусу, виконаного з нержавіючої харчової сталі, яка легко очищується і не вступає в хімічні реакції з транспортованою продукцією. Завдяки наявності двох секцій, новий молоковоз може одночасно перевозити два види рідин.

Зовні цистерна облицьовується тонколистовою конструкційною, низько вуглецевою або нержавіючою (за бажанням клієнта) сталлю. Простір між корпусами заповнюється теплоізоляційним матеріалом, що не допускає зміну температури рідини більш ніж на 2° С протягом 10 годин (при різниці температур рідини і навколишнього середовища 30 ± 2° С).

Внутрішній корпус — це дві, жорстко пов'язані між собою, секції, еліптичної форми, які мають горловини і фланці. У горловинах змонтовані сапуни. У нижній частині секції — запірні пристрої.

За бажанням клієнта цистерна може бути виконана з використанням засобів вимірювання об'єму рідини або без.

Нагадаємо, корпорація FAW підписала ексклюзивну угоду з «Групою компаній АІС».Радимо почитати