Новини

Фронтальний навантажувач JCB 413S оснастили новою кабіною

13 Січня 2017 68

Навантажувач JCB 413S Agri оснащений новою кабіною
Навантажувач JCB 413S Agri оснащений новою кабіною
fwi.co.uk

Остання модель фронтальних навантажувачів JCB 413S Agri отримала ряд вдосконалень, зокрема нову кабіну CommandPlus, що була вперше представлена на більших моделях лінійки, пише Farmers Weekly.

Крім того, що нові кабіни стали більш просторими, тихими та мають покращену вентиляцію та вікна з функцією усунення запотівання, щоденні перевірки тепер здійснюються на панелі інструментів, а регулювання додаткового потоку рідини — з сидіння водія.

Новинкою є також яскраве LED-освітлення та пакет додаткового обладнання для кабіни High Spec. Також користувач може обирати між новим важелем управління, встановленим у сидіння, та джойстиком управління, котрі забезпечують керування всіма функціями навантажувача.

Обидва варіанти управління мають перемикач вперед/назад для здійснення перемикання між переднім та заднім ходом коробки передач PowerShift з 6-ма швидкостями. Завдяки новому відкидному пристрою можна досягти максимальної швидкості 48 км/год. та високих тягових можливостей трансмісії.

Вага 145-сильного навантажувача JCB 413S Agri становить 8,95 т, а вантажопідйомність — від 4,6 т до 5,6 т. Габаритна висота може становити до 3,61 м, залежно від того, яка стріла встановлена на навантажувачі (Standard або High Lift).Радимо почитати