Новини

Підприємство Україна оновило техпарк гусеничними тракторами John Deere

26 Липня 2019 2 317

Гусеничні трактори John Deere 8345 RT
Гусеничні трактори John Deere 8345 RT
Facebook Івана Чайківського

Підприємство «Україна», що на Тернопільщині, придбало 3 гусеничні трактори John Deere 8345 RT. Про це в ексклюзивному коментарі команді Traktorist.ua повідомив директор господарства Олег Крижовачук.

«Ми придбали 3 гусеничних трактори John Deere 8345 RT. Дані машини будуть використовуватися у господарстві для сівби, оранки та інших робіт з обробітку ґрунту. З брендом працюємо відколи він з’явився в Україні. Трактори моделі John Deere 6920 працюють у підприємстві з 2002 року», — повідомив аграрій.

За словами Олега Крижовачука, майже весь тракторний парк господарства, окрім однієї одиниці, складається з тракторів John Deere. Машини використовують для різних операцій як на ріллі, так і на твариннциьких фермах.

John Deere 8345 RT, які придбало господарство, мають потужність 345 к.с. Трактори обладнані системою AutoTrac для роботи на автопілоті та JDLink, що дозволяє віддалено контролювати оберти двигуна, витрату пального, пробуксовку тощо.

«Основною перевагою гусеничних тракторів John Deere 8345 RT є можливість раннього заходу у поле. Ці машини не так ущільнюють ґрунт, як колісні трактори, мають краще зчеплення, що відображається на тяговій силі. При пробуксовці для гусеничного трактора достатньо менше зусиль, ніж для колісного — це відображається на витраті пального», — повідомив представник постачальника техніки, керівник регіонального структурного підрозділу «Подільська філія» компанії «Агросем» Павло Кузьмін.Радимо почитати