Новини

В Україні працює 6068 дощувальних машин

26 Липня 2019 299

В Україні працює 6068 дощувальних машин
В Україні працює 6068 дощувальних машин
Traktorist.ua

За даними Державного агентства водних ресурсів, сьогодні в Україні працює 6068 дощувальних машин, з яких близько половини зосереджено в Херсонській області.

У коментарі Latifundist.com, керівник напрямку по VIP клієнтам зрошувальних систем «Варіант Агро Буд» Олександр Юзьков розповів, що сьогодні в зрошення інвестують як великі, так і невеликі аграрні компанії. Фахівець повідомив, що дощувальні машини використовують господарства з земельним банком від 200 га до 50 тис. га.

Експерти стверджують, що підвищення ефективності зрошуваного землеробства може бути забезпечено за умови модернізації насосних станцій та заміни старого парку дощувальної техніки, впровадженні інноваційних технологій управління зрошенням.

«Наші фахівці відзначили тенденцію дефіциту опадів та неможливість підвищити врожайність тільки за рахунок якісних добрив і насіння. Тоді ми звернули увагу на ринок зрошувальних систем і устаткування. Найбільш прогресивними в цьому виявилися американці. Тому у своїх розробках ми покладалися на США, додали власні та у 2017 р. виробили першу зрошувальну машину іподромного типу», — поділився керівник відділу розвитку компанії «Варіант Агро Буд» Денис Шуфані.

Денис Шуфані, керівник відділу розвитку компанії «Варіант Агро Буд»

За словами Олександра Юзькова, «Варіант Агро Буд» продовжує розробляти та пропонувати українським агровиробникам обладнання для краплинного зрошення, комплектуючі для систем зрошення, поліетиленові труби для підведення води до полів, насоси подачі води та інше.

«До переваг зрошувальних систем «Варіант Агро Буд» можна віднести те, що вони працюють на низькому тиску та комплектуються сучасними сплинкерами, що імітують дощ. Також можна підібрати розмір краплі та контролювати інтенсивність подачі води для кожного виду культур. Машини оснащені програмним забезпеченням для дистанційного керування, системами сигналізації », — пояснив Олександр Юзьков.

Олександр Юзьков, керівник напрямку по VIP клієнтам зрошувальних систем «Варіант Агро Буд»Радимо почитати