Новини

Результати виробників сільгосптехніки на виборах до ВРУ

25 Липня 2019 1 302

Результати виробників сільгосптехніки на виборах до ВРУ
Результати виробників сільгосптехніки на виборах до ВРУ
5.ua

Згідно даних Центральної виборчої комісії, за результатами обробітку 99,91 % протоколів, в новому складі парламенту майже не буде представників компаній-виробників сільгосптехніки.

На окрузі №161 (Сумська обл.) з результатом у 19% друге місце посів директор «Заводу Кобзаренка» Анатолій Кобзаренко. Промисловець йшов на вибори, як самовисуванець, хоча є членом «Аграрної партії України». Анатолій Кобзаренко балотувався до ВРУ вдруге. 

Почесний президент У.П.Е.К. Анатолій Гіршфельд посів 3-тє місце з результатом в 11,26% на одномандатному окрузі №179 (Харківська область). Кандидат був нардепом IV, VII та VIII скликань. 

Друге місце на виборах до ВРУ по округу № 150 (Полтавська обл.) здобув інший «ветеран» української політики, власник «АвтоКрАЗ» Костянтин Жеваго. Відомий промисловець був депутатом ВРУ III-VIII скликань, починаючи з 1998 р.

Також до ВРУ не потрапив власник «Пожмашини» Олег Авер’янов, який йшов на вибори №6 у списку «Радикальної партії Олега Ляшка». 

Були серед промисловців і позитивні результати. По одномандатному округу №78 перемогу отримав кандидат від «Опозиційної платформи — За життя» Олександр Пономарьов, до сфери впливу якого відносять компанію «Бердянські жатки».

© Андрій Губін, 2019, Traktorist.uaДоговірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна

Радимо почитати