Новини

Результати виробників сільгосптехніки на виборах до ВРУ

25 Липня 2019 812

Результати виробників сільгосптехніки на виборах до ВРУ
Результати виробників сільгосптехніки на виборах до ВРУ
5.ua

Згідно даних Центральної виборчої комісії, за результатами обробітку 99,91 % протоколів, в новому складі парламенту майже не буде представників компаній-виробників сільгосптехніки.

На окрузі №161 (Сумська обл.) з результатом у 19% друге місце посів директор «Заводу Кобзаренка» Анатолій Кобзаренко. Промисловець йшов на вибори, як самовисуванець, хоча є членом «Аграрної партії України». Анатолій Кобзаренко балотувався до ВРУ вдруге. 

Почесний президент У.П.Е.К. Анатолій Гіршфельд посів 3-тє місце з результатом в 11,26% на одномандатному окрузі №179 (Харківська область). Кандидат був нардепом IV, VII та VIII скликань. 

Друге місце на виборах до ВРУ по округу № 150 (Полтавська обл.) здобув інший «ветеран» української політики, власник «АвтоКрАЗ» Костянтин Жеваго. Відомий промисловець був депутатом ВРУ III-VIII скликань, починаючи з 1998 р.

Також до ВРУ не потрапив власник «Пожмашини» Олег Авер’янов, який йшов на вибори №6 у списку «Радикальної партії Олега Ляшка». 

Були серед промисловців і позитивні результати. По одномандатному округу №78 перемогу отримав кандидат від «Опозиційної платформи — За життя» Олександр Пономарьов, до сфери впливу якого відносять компанію «Бердянські жатки».

© Андрій Губін, 2019, Traktorist.uaРадимо почитати