Новини

У Німеччині створили новий електродвигун

26 Липня 2019 1 578

У Німеччині створили новий електродвигун
У Німеччині створили новий електродвигун
autoconsulting.com.ua

Група дослідників з німецького Інституту хімічної технології суспільства Фраунгофера (ICT) спільно з Технологічним інститутом Карлсруе розробила електромотор з корпусом із полімеру.

Про це повідомляє autoconsulting.com.ua.

Дослідницький проект DEmiL передбачає розробку електромотора з інтегрованим полегшеним корпусом та охолодженням статора з ротором.

«Електромотор складається з обертового ротора і нерухомого статора. Через мідну обмотку статора проходить електрика та саме тут виникають найбільше втрати. Наша мета — повністю позбутися їх», — пояснив співробітник Інституту хімічної технології Роберт Мартен.

Щоб не допустити перегріву, звичайні мотори укладають в металевий корпус, пов'язаний з муфтою охолодження, заповнений холодною водою. Дослідники ІСТ пропонують діяти по-іншому: вони замінили круглі дроти на плоскі, створивши охолоджуючі канали всередині самого статора та підвищивши теплоефективність. Розсіювання тепла у тому місці, де воно утворюється, дозволило відмовитися від металевого корпусу — його замінили корпусом з термореактивного пластика, армованого волокнами. Ефективність нового мотора складає близько 98%.

Нагадаємо, Volvo CE оснастить навантажувачі електродвигунами.Радимо почитати