Новини

Deutz-Fahr представить нові трактори на виставці LAMMA 2017

12 Січня 2017 221

Трактор Deutz-Fahr 5 серії
Трактор Deutz-Fahr 5 серії
agrimachinerynews.com

На виставці LAMMA 2017 виробник Deutz-Fahr представить свої нові трактори серій 5, 6 та 7. Серед основних характеристик — нова трансмісія та підвіска, фронтальне інтегроване з’єднання, новий дизайн кабіни та розташування елементів управління, пише Аgrimachinerynews.com.

Серія 6 RCSHIFT має нову повністю автоматичну роботизовану трансмісію з 30-ма передніми та 15-ма задніми швидкостями.

Лінійка тракторів Rcshift оснащена двигунами Deutz 4 ступеню, інноваційним переднім мостом з додатковими підвісними дисковими гальмами, новою адаптивною фронтальною підвіскою та гідравлічною системою високої продуктивності з пропорційним електронним управлінням.

Deutz-Fahr 6 Series Rcshift

Нова кабіна має покращену видимість. 5-дюймовий кольоровий дисплей надає водієві дані стосовно експлуатаційних умов трактора. Завдяки тому, що кабіна та капот двигуна не з’єднані, вдалося знизити рівень шуму.

Кабіна оснащена як електрогідравлічними (для моделей TTV та RCshift), так і механічними (для моделей RCshift та Powershift) золотниковими клапанами. На всіх моделях елементи управління фронтальним підйомником та навантажувачем можуть бути механічними або електрогідравлічними.

«Трактори 5 серії універсальні та компактні, мають вужчу колісну базу та менші колеса, які працюють на нижчому діапазоні потужності, що робить їх ідеальними для тваринницьких ферм. У тракторах 5 серії кабіна встановлена на гідро сайлентблоках, які зменшують рівень шуму та вібрацій до 40%. Оновлена кабіна покращує видимість та ергономічність. Ексклюзивною особливістю є Боуден-трос та кнопка управління для плавного перемикання передач», — йдеться у повідомленні.

На всіх моделях потужність двигуна була збільшена на 5%, а також значно знижені витрати палива та рівень викидів. Всі двигуни тепер сумісні зі стандартами контролю викидів 4 ступеню (Tier4 Final).

Deutz-Fahr 7 серії

Основною характеристикою 7 серії тракторів є проста у використанні та ергономічна кабіна MaxiVision 2, яка дозволяє підвищити комфорт оператора та видимість з усіх сторін. 5-дюймовий кольоровий дисплей на панелі приладів використовує новий InfoCentrePro, що надає повний спектр персоналізованих даних стосовно робочих умов. Ще одне оновлення – зручний джойстик управління MaxCom, що знаходиться в підлокітнику.

Найновіша система точного землеробства від Deutz-Fahr поставляється у стандартній комплектації з унікальними функціями, такими як центральний блок моніторингу та управління, що відображається на iMonitor 2.0 з 12-дюймовим екраном.Радимо почитати