Новини

Контінентал Фармерз Груп придбала 4 безпілотні літаки

23 Липня 2019 260

Безпілотник Trinity F9
Безпілотник Trinity F9
cfg.com.ua

«Контінентал Фармерз Груп» продовжуює впровадження технологій точного землеробства. Компанія придбала для дистанційного моніторингу полів 4 безпілотні літаки Trinity F9. Вони будуть допомагати у визначенні потенціалу полів і окремих ділянок, оперативно вносячи зміни в технологічні карти.

Про це у прес-релізі повідомляє компанія «Контінентал Фармерз Груп».

Компанія «Контінентал» для збору та аналізу даних використовує інноваційну платформу Hummingbird. Вона дозволяє комплексно аналізувати стан посівів, спрогнозувати врожайність, проводити діагностику захворювання рослин та приймає більш раціональні рішення в процесі складання технологічних карт.

«Початок співпраці з Hummingbird Technologies — це ще один крок «Контіненталу» до точного землеробства. Такі технології допомагають аграріям заощаджувати кошти, оптимізувавши витрати на добрива, препарати і т. д. для полів з низьким потенціалом, і досягти високої ефективності вкладених ресурсів там, де високий потенціал», — зазначає генеральний директор «Контінентал Фармерз Груп» Георг фон Нолкен.

Нові безпілотники Quantum-System Trinity F9 VTOL оснащені камерами високої роздільної здатності: мультиспектральною MicaSense RedEdge та RGB-камерою Sony A7r. Розмах крил апарату — 2 м. Має вертикальні зліт і посадку, що захищає від пошкоджень при посадці. За один виліт безпілотник покриває площу до 500 га при автоматичному управлінні.

«Підготовка пілотів для «Контіненталу» зайняла півтора дня, що доводить їх простоту у використанні. На сьогодні, менш ніж за два місяці роботи, оброблено понад 30 тис. га полів», — зазначає директор компанії SmartDrones та офіційний дилер Quantum-System в Україні Сервер Акімов.Радимо почитати