Новини

Українських аграріїв запрошують дослідити передові технології точного землеробства Канади та США

18 Липня 2019 221

Дрон
Дрон
travelite.com.ua

З 23 жовтня по 5 листопада компанія «Тревелайт» запрошує найпрогресивніших агро-виробників з різних регіонів України в технологічну агро-експедицію по чотирьом штатам кукурудзяного поясу США та двом зерновим провінціям Канади.

Маршрут поїздки проходить через штати Небраска, Південна Дакота, Північна Дакота, Міннесота в США, а також через провінції Манітоба та Саскачевань в Канаді, повідомляють в «Тревелайт».

Головною темою туру є детальне ознайомлення з найновішими технологіями вирощування зернових та зерно-бобових з максимальним застосуванням елементів Точного Землеробства: систем точного позиціонування та передачі даних GPS та RTK, ґрунтовими сенсорами, міні метеостанціями, само-пілотованою технікою, дронами та іншим обладнанням, що дає змогу збирати, опрацьовувати та аналізувати інформацію з поля в режимі реального часу.

Учасники поїздки матимуть нагоду в деталях ознайомимось з технологіями вирощування кукурудзи, сої, пшениці, соняшнику, цукрового буряку та ріпаку. Відвідувані фермерські господарства працюють по технології Точного Землеробства і використовують різні технології обробітку ґрунту — глибоке рихлення, дискування, Рідж-Тіл, Міні-Тіл, Стріп-Тіл, Ноу-Тіл та Вертикальний Тіл.

Програма поїздки передбачає відвідання:

  • двох лабораторій: тестування насіння Young Brothers Seed Lab та ґрунту WARD Soil Laboratory;
  • дослідної станції Monsanto/Bayer по оптимізації використовування вологи в ґрунті;
  • сервісних компаній AgroTech Consulting, Farmers Edge, Manitoba Agricultural Services Corporation;
  • лідируючого за обсягами виробника калійних та азотних добрив Nutrien з екскурсією в шахту на глибині 1 км;
  • тепличного комплексу і ферми насіння Державного Університету Північної Дакоти;
  • виробничого центру SeedMaster та DОТ;
  • прогресивного дилерского центру John Deere, а також постачальника високоточного обладнання Pioneer, NuSun Seed і 360 Yield та корпорації Raven, яка пропонує найновіші елементи технології Точного Землеробства.

Реєстрація на участь в турі триває до 16 вересня, деталі та умови дізнавайтесь за посиланням.Радимо почитати