Новини

В Україні представили сільськогосподарські дрони SenseFly

17 Липня 2019 324

senseFly eBee X
senseFly eBee X
DroneDeploy's Blog

Компанія DroneUA підписала дистриб'юторську угоду з SenseFly для представлення інтересів виробника БПЛА на території України.

Про це повідомляє прес-служба drone.ua.

У рамках дистриб'юторської угоди DroneUA і SenseFly, співпраця буде сконцентрована на наданні галузевих рішень для українського ринку.

Зокрема, будуть представлені БПЛА сільського господарства: senseFly eBee Classic, senseFly eBee SQ, senseFly eBee X, senseFly eBee Plus.

SenseFly eBee Classic — автономний картографічний дрон. За його допомогою можливо виконати аерофотознімки, а потім перетворити їх в точні карти і 3D-моделі.

Сільськогосподарський безпілотник senseFly eBee SQ може сфотографувати сотні гектар за один раз. Дрон сумісний з існуючими фарм-менеджмент системами та сільськогосподарською технікою.

SenseFly eBee X — безпілотник з фіксованим крилом, який дозволяє використовувати кілька варіантів навантаження, виконувати посадку за технологією Steep Landing і може виконувати зйомку в режимі RTK і PPK. Точність до 3 см на піксель дозволить створити деталізовані ортофотоплани, 3D-моделі та сільськогосподарські карти.

Дрон eBee Plus — це система фотограмметричного картографування з широким охопленням, забезпечує можливість оновлення RTK/PPK.Радимо почитати