Новини

ITL і Yanmar почнуть спільне виробництво тракторів

16 Липня 2019 273

Трактор Solis
Трактор Solis
solisworld.com

Компанія International Tractors LTD (ITL) уклала партнерську угоду з японським виробником сільськогосподарської техніки Yanmar Agribusiness.

Про це повідомляє прес-служба Solis.

В Індії запустять серію тракторів Solis Yanmar. Компанії прагнуть продати 50 тис. одиниць за п’ять років і відкрити 400 дилерських центрів протягом двох.

«ITL експортував свого першого трактора Solis в Європу в 2011 році. З того часу Solis продемонстрував феноменальний ріст, розширивши за останні вісім років в 120 країн світу, і його кількість зросла до 100 тис. Solis зараз входить в п'ятірку кращих тракторних брендів в Європі.  Він пропонує безліч новітніх функцій і чудовий комфорт, що революціонізує якість сільськогосподарських технологій «Зроблено в Індії»», — зазначається в повідомленні.

Асортимент нових тракторів повністю обладнаний для забезпечення більшої продуктивності на всіх типах ґрунтів, що дасть фермерам максимальну економію.

Нагадаємо, японський виробник Yanmar придбає за $70,7 млн американську компанію ASV, яка випускає компактні гусеничні та колісні навантажувачі.Радимо почитати