Новини

Машинобудівному заводу Ельворті виповнилося 145 років

16 Липня 2019 281

Цех «Ельворті»
Цех заводу «Ельворті»
Ельворті

15 липня заводу «Ельворті» виповнилося 145 років з моменту заснування, пише прес-служба компанії.

У 1874 р. у м. Єлисаветград англійські підприємці Роберт і Томас Ельворті відкрили невелику майстерню по ремонту, підготовці машин, які завозилися з Англії. Потім майстерня перетворилася на велике підприємство з виробництва сільгосптехніки. У 80-ті роки ХІХ ст. завод «Ельворті» був одним з найбільших спеціалізованих заводів з виробництва сівалок в Європі. У 90-х роках ХІХ ст. на заводі «Ельворті» розпочато виробництво дискових сівалок.

Зараз підприємство забезпечує робочими місцями понад 1000 чоловік. Виробник демонструє зростання обсягів реалізації на ринках Болгарії, Литви, Угорщини, Румунії, Польщи, Чехії, Словаччини, Молдови та інших країн.

У рамках проекту «Приєднуйся до команди Ельворті», який діє з початку літа 2017 р., підприємство відвідують керівники і провідні фахівці фермерських господарств з багатьох областей України, а також студенти і викладачі провідних аграрних університетів. Також, у рамках проекту, компанія відкрила на базі всіх аграрних університетів в Україні спеціалізовані лабораторії сільгоспмашин «Ельворті».

««Ельворті» — провідний виробник посівної та ґрунтообробної техніки в Україні. Підприємство орієнтується на проектування сільгоспмашин світового рівня, призначених для роботи із застосуванням сучасних технологій посіву та обробітку ґрунту», — зазначається в повідомленні.

Нагадаємо, Elvorti на міжнародній виставці «АГРО-2019» презентував дискову борону Pallada 4000 і модернізовану зернову сівалку Astra 6 Premium.Радимо почитати