Новини

Працівники АІС розпочали акцію протесту проти ДБР

15 Липня 2019 291

Акція протесту АІС
Акція протесту АІС
АІС

Група компаній АІС оголосила безстрокову акцію протесту проти дій Державного Бюро Розслідувань.

Про це повідомляє прес-служба АІС.

Мітингувальники вимагають припинення з боку співробітників ДБР сприяння в рейдерському захопленні активів компанії та залучення до відповідальності співробітників ДБР, причетних до рейдерських схем.

Раніше АІС вже заявляв про безуспішні спроби блокування своєї роботи і отримання контролю над своїми активами з боку бізнес-структур Олександра Ярославського, який є власником групи компаній DCH.

У повідомленні йдеться про те, що ряд об'єктів АІС був заарештований і переданий в управління Національному агентству АРМА, яке в свою чергу з цілою низкою порушень передало об'єкти АІС в користування компанії «РК Воздвиженка» (входить в інвестиційний портфель DCH Олександра Ярославського).

Співробітники автоцентрів АІС провели цілий ряд протестів проти дій DCH, АРМА, були направлені звернення до антикорупційних органів ЄС, посольства країн ЄС і США.

Наприкінці січня 2019 р. суд скасував арешт об'єктів у м. Дніпро і м. Кропивницький, після чого почався процес повернення активів їх власнику. На сьогодні рішення суду, яке набуло чинності, залишається невиконаним майже 6 місяців.

Ряд об'єктів торгово-сервісній мережі АІС в деяких містах були змушені призупинити свою роботу, що призвело до грошових втрат й істотного скорочення робочих місць.Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна

Радимо почитати