Новини

Італійський виробник сільгосптехніки побудує завод на Сумщині

12 Липня 2019 1 156

Техніка Dante
Техніка Dante
dantemacchine.it

Італійський виробник Dante хоче побудувати на Сумщині завод, де із готових комплектуючих деталей збиратиметься сільгосптехніка.

Про це повідомляє ukrinform.ua.

«На сьогодні нас цікавить питання створення та розвитку у найближчі роки мережі з продажу та сервісу італійської сільгосптехніки. Наступний крок — побудувати на Сумщині завод, що збиратиме з готових комплектуючих сільськогосподарську техніку, або зовсім перенести сюди її виробництво», — зазначив керівник італійського заводу Роберто Данте.

Представники обласної ради зазначили, що у разі зацікавленості гостей в інвестиційній діяльності Сумщина готова сприяти їм, починаючи від стадії отримання земельної ділянки і супроводу інвестиційного проекту на етапах його впровадження до введення заводу з виготовлення сільгосптехніки в експлуатацію.

Італійська компанія Dante спеціалізується на виробництві аграрної техніки для обробітку ґрунту. Майже 10 років його продукція представлена на українському ринку. Завод Dante є членом італійської федерації виробників сільськогосподарської техніки.Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна

Радимо почитати