Новини

Fliegl придбав французького виробника Brochard

12 Липня 2019 300

Brochard Agriculture
Розкидач Brochard Agriculture
farm-connexion.com

Компанія Flieg придбала французького виробника розкидачів і причепів Brochard.

Про це повідомляє Maskinbladet.dk.

Угода між Fliegl і Brochard Constructor була укладена 8 липня 2019 р. Нова продукція буде продаватися під брендом Brochard Agriculture. Вся лінійка техніка буде адаптована до вимог Fliegl.

«З придбанням Brochard наш асортимент буде розширений у Німеччині та на міжнародних ринках. Це злиття допомагає збільшити весь спектр наших послуг і збільшити продажі у Франції», — заявив генеральний директор Fliegl Agrartechnik Йозеф Флігл.

Ален Белліон, який протягом багатьох років працював у Brochard Constucteur, стане технічним директором з продажів у новій компанії. У його обов’язки буде входити впровадження стандартів Fliegl в існуючу програму продажів, управління виробництвом і технічна підтримка продажів.

Окрім того, розкидачі гною Fliegl будуть випускатися на окремій виробничій лінії і постачатися через мережу Fliegl, як на внутрішньому ринку в Німеччині, так і на міжнародному рівні. Перші моделі цих агрегатів будуть представлені у Ганновері на виставці Agritechnica 2019.

Нагадаємо, Fliegl випустив модернізовані причепи Push-Off, які мають покращений зовнішній вигляд й оптимізовані системи управлінняРадимо почитати