Новини

НІБУЛОН відправив першу партію зерна власними вагонами

11 Липня 2019 230

НІБУЛОН
Вагони-зерновози компанії «НІБУЛОН»
«НІБУЛОН»

Компанія «НІБУЛОН» відправила першу партію зерна 20 власними вагонами. Відвантаження зробили на одній із філій компанії в напрямку «Миколаївського перевантажувального термінала НІБУЛОН».

Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Оснащене  високопродуктивним обладнанням  підприємство в максимально короткі терміни здійснило навантаження. І продукція вже відправлена до перевантажувального термінала в місті Миколаїв», зазначається у повідомленні.

Вагони було придбано наприкінці червня 2019 р. Це вагони-хопери бункерного типу для перевезення зерна моделі 19-6869 виробництва заводу «Карпати». Вони мають вантажопідйомність 70,5 т. Об’єм кузова 120 куб. м.

«Сучасні комплекси з приймання і відвантаження компанії здатні максимально ефективно завантажувати вагони, тому оберт маршруту у компанії 3 дні, тоді як інші використовують вагони в 3-4 рази менш ефективно. Вагони не мають бути просто складом на колеса а засобом ефективної доставки товару»,  йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, завод «Карпати» на сьогодні виробляє 150 вагонів на місяць. За останній рік підприємство збільшило продуктивність в 5 разів, а за 5 років — в 10 разів.Радимо почитати