Новини

Joskin представила нові причепи з чохлами на гідроприводі

9 Січня 2017 137

Причеп Joskin Drakkar з чохлом Telecover, який управляється і регулюється прямо з місця водія
Причеп Joskin Drakkar з чохлом Telecover, який управляється і регулюється прямо з місця водія
fwi.co.uk

Компанія Joskin, відомий виробник сільськогосподарських причепів та техніки для внесення добрив, вирішила проблему, пов'язану з шкідливим впливом навколишнього середовища на урожай злакових під час транспортування, розробивши два види спеціальних чохлів, повідомляє agroinfo.com

Duo-Cover представляє з себе складний сітчастий екран для багатофункціональних причепів і причепів, що перевозять силос. Telecover — полотно, яке згортається за допомогою гідравлічної системи, відмінно підходить для моноблоків і причепів з механізмом розвантаження.

Сітчастий екран доступний для моделей Joskin Silo-Space і Drakkar, може комплектуватися фіксованими або гідравлічними надставками, завдяки яким під час завантаження причепа екран прилягає до корпусу кузова із зовнішнього боку і по всій довжині.

При завершенні завантаження екран за допомогою гідроприводу повертається на 270 градусів і розміщується зверху причепа, перешкоджаючи видування легких матеріалів.

Надміцне водовідштовхувальне полотно Joskin Telecover розкручується, закриваючи і відкриваючи корпус причепа і його вміст, за допомогою гідроприводу і шарнірного важеля, розташованого з кожного боку полотна і забезпечує його рух спочатку горизонтально, потім з невеликим зсувом вниз по корпусу причепа.

Разом з еластичними каркасами, притримуючими полотно з кожного боку, такий механізм дозволяє запобігти потраплянню дощу і автомобільних вихлопів, перешкоджаючи вивітрювання легкого матеріалу з причепа. Спосіб кріплення дозволяє залишати причеп накритим навіть при розвантаженні.

За словами виробника, працювати з його новими чохлами, які управляються і регулюються прямо з місця водія, швидше, простіше і безпечніше, ніж використовувати захист без автоматичного управління.Радимо почитати