Новини

На Херсонщині затримуються жнива через брак комбайнів

10 Липня 2019 314

Жнива
Херсонщина недостатньо забезпечена збиральною технікою
Traktorist.ua

На Херсонщині жнива проходять із затримками через недостатню забезпеченість регіону збиральною технікою, пише newday.kherson.ua.

Наразі під ранніми зерновими в області зайнято 677 тис. га. При цьому за перших 10 робочих днів в області ранні зернові зібрані лише на 11% площ.

За даними департаменту агропромислового розвитку Херсонської ОДА, до жнив залучено 2900 власних комбайнів господарств області і 250 одиниць — із інших регіонів. Проте більшість одиниць місцевої техніки застаріла та потребує серйозного ремонту.

«Наявні в області комбайни працюють на знос. Середнє навантаження на них непомірне і давно «зашкалює» за 200 га — при тому, що в Німеччині, приміром, воно становить 60 га, у Франції — 70 га», — зазначається у повідомленні.

За даними фахівців, в Україні через нестачу комбайнів на збиранні зернових культур втрати врожаю зернових щорічно складають майже 10% або 6-6,5 млн т.

Нагадаємо, серію великогабаритних комбайнів Fendt IDEAL розширили новою топовою моделлю Fendt IDEAL 10Т потужністю 790 к.с.Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна

Радимо почитати