Новини

Україна може стати лідером з експорту техніки Bednar — Кришко

10 Липня 2019 503

Сівалка Bednar
Сівалка Bednar Omega OO 8000 L
Traktorist.ua

Чеська компанія Bednar очікує у 2019 р. зростання експорту техніки в Україну не менше ніж на 50% (у порівнянні з 2018 р.).

Про це в ексклюзивному коментарі Traktorist.ua повідомив комерційний директор BEDNAR в Україні Михайло Кришко.

«Наша мета — щоб ринок України в структурі Bednar посідав перші місця по усім показникам. Саме тому ми і розпочали «перезавантаження» нашої роботи з дилерами в Україні», — заявив Михайло Кришко.

За його словами, торік Україна посіла 5-те місце серед ринків світу в структурі експорту Bednar. Станом на сьогоднішній день це 4 місце, але виробник ще приймає нові замовлення від українських дилерів, тому є шанс поборотися за трійку лідерів. Щоб утримувати такі позиції в середньому необхідно постачати в Україну 100-150 одиниць техніки за рік.

«Наша мета не утримувати ці позиції, а продавати в рази більше. Я сподіваюся, що наступного року буде не менше, ніж 200 одиниць. Ми працюємо над тим, щоб не просто нарощувати кількість, а, враховуючи регіоналізацію, розширювати асортимент та якість обслуговування», — пояснив Михайло Кришко.

Нагадаємо, компанія Bednar оголосила про кадрові зміни, згідно з якими з 1 липня 2019 р. Володимир Олексієнко обійняв посаду бренд-менеджера Bednar в Україні.Радимо почитати