Новини

Трактор TONY 9800 TR став зіркою на Дні відкритих дверей компанії Kirkland

9 Січня 2017 157

Трактор Antonio Carraro TONY 9800 TR
Трактор Antonio Carraro TONY 9800 TR
agrimachinerynews.com

Компанія Kirkland UK, що знаходиться в Кенті, на своєму Різдвяному Дні відкритих дверей продемонструвала трактор Antonio Carraro TONY 9800 TR, який отримав нагороду, повідомляє agrimachinerynews.com

Трактор Tony оснащений інноваційною гідростатичною трансмісією, яка за традицією Antonio Carraro постійно піддається вдосконаленню. Він також має дуже сучасну електронну систему моніторингу та керування з передовими рішеннями для оператора для роботи в будь-яких умовах.

Трактор доступний з рульовим керуванням або шарнірним шасі, з трубчатим каркасом або новою кабіною AIR з наддувом 4 категорії.

Трактор Antonio Carraro TONY 9800 TR

Tony TR є топовою моделлю лінійки тракторів з гідростатичною трансмісією. Це новий трактор зі зворотним рульовим керуванням з електронним управлінням 4-ма діапазонами швидкості, а тягове зусилля на 30% більше, ніж у попередньої моделі.

Контроль здійснюється з використанням власного програмного забезпечення, також трактор має нову кабіну AIR з наддувом 4 класу, новим навісом для захисту оператора від падаючих предметів (FOPS) та захисною конструкцією у випадку перекидання (ROPS).

Це сучасний гідростатичний трактор, з яким Antonio Carraro прагне підкорити нову еру точного землеробства з використанням автоматизації.Радимо почитати