Новини

Експлуатаційні витрати запчастин Claas Original на 30% нижче аналогів — дослідження

8 Липня 2019 235

Claas Jaguar
Комбайн Claas Jaguar
La France Agricole

У Німеччині сільськогосподарська палата землі провела 4 тестування оригінальних деталей і аналогів для кормозбирального комбайна Claas Jaguar.

Про це пише agro2b.ru.

Сукупні експлуатаційні витрати в розрахунку на гектар у запасних частин Claas Original практично у всіх випробуваннях виявилися приблизно на третину нижче, ніж у аналогів.

При заготівлі кукурудзи на силос тестувалося кілька типів ножів, протиріжучі пластини і закидаючі лопатки для комбайна Jaguar, вироблені на заводах Claas, а також їх аналоги.

Після обробітку 580 га залишкове покриття ножів-аналогів не перевищувало 5 мм зі значними зонами «вимивання», що дозволяло використовувати їх для подальшої роботи на площі не більше 180 га. У оригінальних ножів для кукурудзи Jaguar гострота лез і залишкове покриття в 14 мм збереглося після обробітку 360 га. Це дозволило використовувати ножі при збиранні ще 840 га. Таким чином, загальна продуктивність у деталей Claas склала 1200 га проти 760 га у лез-аналогів.

У два рази більшу ефективність показали в ході випробувань протиріжучі леза Claas Original: без їх заміни було прибрано 720 га проти 360 га під час використання аналогів. Підсумкові витрати на кожен прибраний гектар у оригінальних лез виявилися на 33% нижче.

У аналогів закидальних лопаток загальна продуктивність обмежилася показником в 930 га, а оригінальні лопатки можна було використовувати для обробітку 1400 га.

Нагадаємо, компанія Claas провела перший в Україні День Поля із заготівлі зелених кормів і продемонструвала в роботі всю кормозаготівельну лінійку власного виробництва.Радимо почитати