Новини

Volvo Trucks провів модернізацію двигунів і програмного забезпечення

8 Липня 2019 348

Volvo
Вантажівка Volvo FH
trucksales.com.au

Компанія Volvo Trucks модернізувала двигуни і оновила програмне забезпечення для них з метою скорочення витрати пального на вантажівках.

Про це пише dvizhok.su.

Нові функції допомагають економити пальне, навіть якщо круїз-контроль не активований. Запуск модернізованих дизельних двигунів D13 для ринків Євро-3, Євро-4, Євро-5 і EEV разом з новим програмним забезпеченням дозволяє економити пальне до 3%.

Одна з нових функцій Volvo Torque Assist призначена для зниження витрати пального, коли круїз-контроль відключений при тривалому русі.

«Volvo Torque Assist призначений для більш економічного водіння, автоматично адаптуючи крутний момент і прискорення вантажівки до рельєфу дороги, навантаження та зміни швидкості. Функція активна тільки при русі без круїз-контролю», — зазначається в повідомленні.

Зміни в програмному забезпеченні в версіях Euro 6 Step D двигуна D13, випущених раніше в 2019 р., також використовуються для підвищення стандартів двигунів з Євро-3 до Євро-5. Тертя в циліндропоршневій групі було зменшено за рахунок застосування нових гільз циліндра і маслоз'ємних кілець. Покращена ефективність турбонаддуву, система управління двигуном модернізована до більш нової версії з кращою продуктивністю.

Нагадаємо, компанії Volvo Group і NVIDIA підписали угоду про спільну розробку системи прийняття рішень для автономних транспортних засобів.Радимо почитати