Новини

Прометей розширив автопарк позашляховиками Renault Duster

6 Липня 2019 271

Renault Duster
Церемонія передачі ключів
Прометей

Компанія «Прометей» 5 липня 2019 р. у рамках договору лізингу придбала 5 нових автомобілів Renault Duster на загальну суму понад $100 тис. 

Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Компанія «Прометей» постійно впроваджує сучасні рішення в діяльність і інвестує в поліпшення бізнес-процесів. Зараз ми оновлюємо свій автопарк — списуємо застарілі машини і купуємо нові. Вибір на користь Renault Duster зробили, виходячи з надійності, безпеки і економії витрати пального. Крім того, отримані автомобілі — комфортабельні, адже ми прагнемо створити найкращі умови для наших співробітників», — зазначає керівництво компанії «Прометей».

Відразу ж після надходження в автопарк машини будуть використовуватися в роботі структурних підрозділів підприємства.

Автопарк був поповнений повнопривідними моделями Renault Duster, оснащеними 4-циліндровим турбодизелями робочим об'ємом 1,5 л і потужністю 110 к.с., які відповідають всім європейським нормам, в тому числі і екологічній Євро-6.

Незабаром очікується реалізація чергової угоди на придбання ще 10 автомобілів Renault. А також планується оновлення автопарку зерновозів 10 сучасними сідельними тягачами з полегшеними напівпричепами.Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна

Радимо почитати