Новини

Укрзалізниця планує виробництво 11 тис. зерновозів

5 Липня 2019 259

зерновоз
Вагони-зерновози
Traktorist.ua

Директор зі стратегічного розвитку та інвестиційної політики «Укрзалізниці» Антон Саболевский зазначив, що обсяг виробництва вагонів компанії у найближчі роки потенційно становить понад 64 тис. вагонів, з яких понад 11 тис. — зерновози.

Про це повідомляє Latifundist.com.

«Потенційний обсяг виробництва вагонів в найближчі роки становить понад 64 тис. вагонів, оскільки тільки у власності «Укрзалізниці» 64 тис. вантажних вагонів, яким понад 25 років. Серед зазначеної кількості понад 17 тис. піввагонів, більше 11 тис. зерновозів, 6 тис. цистерн і близько 4 тис. фітингових платформ та іншого рухомого складу», — наголошується в повідомленні.

У компанії зазначили, що для розвитку залізничних перевезень важливо провести оновлення локомотивів і вагонів, а також розшити вузькі місця інфраструктури, що вимагає великих інвестицій. На оновлення парку тепловозів «Укрзалізниці» потрібно 13 млрд грн, електровозів — 60 млрд грн.

Компанії необхідні кошти на покупку 40 тепловозів ТЕ33АС (5,2 млрд грн), на капремонт 60 тепловозів 2ТЕ116 (1,5 млрд грн), на поточний ремонт локомотивів (2,4 млрд грн), відновлення і ремонт маневрових локомотивів (4,4 млрд грн).

За словами Антона Саболевского, мультиплікатор інвестицій для економіки України у вагони — більше 3, а локалізація виробництва понад 90%. Також, компанія має намір купити 5 тис. піввагонів у рамках проекту з «Європейським Банком Реконструкції та Розвитку» (ЄБРР).

Нагадаємо, Кабмін заборонив ввезення тракторів та вагонів-зерновозів з РФ.Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна

Радимо почитати