Новини

EXEL Industries реструктурує сільськогосподарський бізнес

5 Липня 2019 262

Обприскувач Tecnoma
Обприскувач Tecnoma
Tecnoma

Група EXEL Industries анонсувала реструктуризацію бізнесу сільськогосподарського обприскування.

Про це повідомляє прес-служба Tecnoma.

На таке рішення керівництва EXEL Industries вплинули політичні рішення у Франції, спрямовані на зниження або усунення використання фітосанітарних продуктів у сільському господарстві. Це позначається на економічному становищі компаній групи EXEL Industries, що виробляють сільськогосподарські обприскувачі, особливо якщо вони продаються переважно на французькому ринку.

«Щоб підтримати агроекологічний перехід, ми повинні реструктуруватися, щоб позиціювати себе як головного гравця в майбутньому фермерства. Тому ми консолідуємо наші французькі операції в Центрах Досконалості для досліджень і виробництва. Це означає закриття потужностей Noyers-Saint-Martin і Saint-Denis de l’Hôtel та передачу їхніх операцій відповідно до Beaurainville та Epernay. Завдяки реструктуризації ми зможемо надати клієнтам обладнання для обприскування, яке стає все більш точним і простим у використанні, що дозволяє зменшити вплив на навколишнє середовище», — прокоментував головний виконавчий директор групи EXEL Industries Герік Баллу.

За його словами, група EXEL Industries поступово спростить комерційну пропозицію, зменшивши кількість брендів. При цьому компанія зосередиться на світових брендах та лідерах ринку. Ця стратегія зміцнить і пожвавить комерційні партнерські відносини з дилерською мережею, наприклад, через технічну підготовку, маркетингові кампанії, демонстрації продуктів і рішення для обслуговування.

У сегменті обприскувачів для сільськогосподарських культур бренди Evrard, Matrot і Berthoud пропонують широкий спектр продуктів і послуг «Преміум», а бренди Hardi і Tecnoma будуть спрямовані на основний ринок. У сегменті «Вузькі виноградники» буде домінувати бренд Tecnoma та Berthoud. У сегменті «Широкі виноградники та садівництво» Nicolas, Berthoud і Hardi будуть орієнтуватися продукцію «Преміум». Бренди Caruelle, Seguip, Thomas, Fischer та Loiseau будуть поступово припинені.

Окрім того, виробництво, закупівлі, маркетинг продукції та науково-дослідні роботи будуть консолідовані в трьох типах «Центрів Досконалості», які будуть спеціалізуватися на самохідному обладнанні, сільськогосподарських культурах і виноробстві та садівництві. Завод Beaurainville зосередиться на самохідному обладнанні групи Hardi France (Matrot, Evrard і Hardi), а Fère-Champenoise буде спеціалізуватися на самохідному обладнанні бренду Berthoud і Tecnoma. Belleville і Norre Alslev (Данія) будуть спеціалізуватися на розробці та виробництві причіпного та навісного обладнання брендів Berthoud/Tecnoma та Hardi/Evrard. Усі випробування техніки для виноградарства та садівництва будуть зосереджені в Epernay.

«Ця консолідація стимулюватиме інновації та розвиток нових діапазонів. Оптимізація нашого виробничого потенціалу допоможе знизити витрати на виробництво при одночасному підвищенні якості наших обприскувачів. У наших центрах передового досвіду будуть розроблятися нові технології в таких областях, як точне землеробство, електроніка, робототехніка, точне обприскування і штучний інтелект», — зазначається в повідомленні.

Нагадаємо, на виставці SIMA 2019 компанія Tecnoma презентувала нові рішення для обприскувачів, серед яких опція O.S.S+ та система зміни форсунок.Радимо почитати