Новини

ХТЗ відновить свою роботу вже сьогодні — Ярославський

6 Січня 2017 139

ХТЗ відновить свою роботу вже сьогодні
ХТЗ відновить свою роботу вже сьогодні

Ярославський підтвердив відновлення роботи ХТЗ

Сьогодні, 6 січня 2017 р. бізнес-група DCH приступає до запуску Харківського тракторного заводу, повідомляє офіційний сайт DCH. 

«Сьогодні радісний день в історії ХТЗ — у нас з'явилася можливість почати всі процеси, необхідні для запуску виробництва. Я вдячний Президенту України за допомогу у розблокуванні роботи заводу, а губернатору Харківської області — за послідовну підтримку наших зусиль у цьому напрямку», — говорить власник та президент DCH Олександр Ярославський. 

За його словами, він, як інвестор ХТЗ, націлений забезпечити ритмічний виробничий процес. 

«Ми виводимо робітників до цехів, мобілізуємо інженерно-технічний персонал, і починаємо налагоджувати повноцінну діяльність. Нам доведеться відвойовувати ринки збуту, відновлювати технологічний потенціал та господарські зв'язки, модернізувати виробництво. Це серйозний фронт робіт, тому з першої хвилини сьогоднішнього дня ми почали займатися вирішенням цих завдань», — зазначив Ярославський.

Згідно з планом відновлення виробництва, сьогодні на роботу виходять співробітники ХТЗ, що безпосередньо залучені до підготовчих процесів, на чолі з генеральним директором підприємства Андрієм Ковалем.Радимо почитати