Новини

Case IH дебютував у Великобританії з концептом автономного трактора Magnum ACV

4 Липня 2019 535

Case IH Magnum ACV
Концепт безпілотного трактора Case IH Magnum ACV
Case IH

У Великобританії на Goodwood Festival of Speed ​​відбулася дебютна презентація концепту безпілотного трактора Case IH Magnum ACV (Autonomous Concept Vehicle).

Про це пише enki.ua.

Компанія Case IH розробила концепт автономного трактора на базі машини існуючого модельного ряду Magnum, яку для забезпечення точної навігації оснастили системою автоматичного водіння AccuGuide, що постачається з GPS RTK + від Case IH.

«Запропонована виробником технологія дозволяє здійснювати повністю дистанційний моніторинг і управління, при яких повністю зберігаються передаються всі польові дані в режимі реального часу. Модель трактора Magnum CVX була обрана в якості бази для створення автономного трактора через види робіт, для яких вона зазвичай використовується. До них відносяться посів, а також первинний і передпосівний обробіток ґрунту. Крім цього, ця машини часто використовуються на високих швидкостях з широкозахватними сівалками», — зазначається в повідомленні.

Case IH Magnum ACV може працювати цілодобово без змін продуктивності. Автономний трактор можна буде легко інтегрувати в парк звичайної техніки, оскільки, незважаючи на використання безпілотної технології, в ньому використовуються стандартні двигун, трансмісія, шасі, гідросистема і т.д.

Окрім того, Case IH Magnum ACV оснащений системами камер, які дозволяють оператору бачити все навколо своєї машини. Комплексна телематика забезпечує віддалений контроль машини менеджерами ферм і сервісними інженерами. Удосконалене повністю інтегроване автоматичне керування дозволяє виконувати точні паралельні проходи всередині поля, навіть на горбистій місцевості

Очікується, що трактор Case IH AFS Connect Magnum стане доступним в Європі восени 2019 р.

Нагадаємо, Case IH представив новий вигляд популярних лінійок тракторів Maxxum Ultimate і Puma T3Радимо почитати