Новини

АГРОТРЕЙД використовує систему Bitrek Connect для контролю витрат пального

4 Липня 2019 225

Агротрейд
Група «АГРОТРЕЙД» планує скоротити витрати пального на 30%
Traktorist.ua

Група «АГРОТРЕЙД» для контролю за роботою техніки та обліку пального почала використовувати систему Bitrek Connect. За допомогою чіткого обліку холдинг планує скоротити витрати пального на 30%.

Про це йдеться у матеріалі Latifundist.com Smart Field 2.0: АГРОТРЕЙД: Учет, который делает урожай.

За допомогою Bitrek Connect зчитуються технічні характеристики транспортного засобу: витрати пального, обороти двигуна, температуру охолоджуючої рідини та інше. Програма аналізує показники і подає у вигляді звіту.

Дані рішення в першу чергу дозволяють стежити за станом і режимом роботи техніки, а також цільовим використанням пального.

«Наприклад, у цьому сезоні ми закупили 8 нових паливозаправників і обладнали їх даною системою. Тепер ми маємо чіткий облік літражу введеного палива, локацію, на якій це було зроблено, якої якості пальне і кому його заправили. Пакет даних дуже великий», — розповідає про переваги даної системи провідний інженер по системах GPS Олександр Філатов.

За його словами, ці рішення дозволяють стежити за станом і режимом роботи техніки. Наприклад, не допускається її використання на підвищених обертах або з температурою двигуна вище норми. А значить, продовжується термін експлуатації. З іншого боку, завдяки цій системі відстежується швидкісний режим при посіві, внесенні добрив або обприскуванні. Таким чином контролюється якість проведених агрооперацій.

Окрім того, окрему увагу в компанії приділяють контролю за цільовим використанням пального. Практично весь транспорт обладнаний лічильниками.

«Пальне — це одна з найбільш витратних статей підприємства, яку потрібно і можна контролювати. Ми сподіваємося, що завдяки чіткому обліку витрати пального на холдингу скоротяться до 30%», — поділився очікуваннями Олександр Філатов.Радимо почитати