Новини

АГРОТРЕЙД використовує GPS-трекери для контролю техніки

3 Липня 2019 232

V-Track
GPS-трекер V-Track
Traktorist.ua

Компанія, яка спеціалізується на виробництві та реалізації насіння гібридів кукурудзи та соняшнику, група «АГРОТРЕЙД» для більш точного контролю за роботою техніки почала використовувати трекери.

Про це йдеться у матеріалі Latifundist.com Smart Field 2.0: АГРОТРЕЙД: Учет, который делает урожай.

GPS-трекер марки V-Track стоїть на кожній з 400 одиниць техніки, яка належить групі. Це дозволяє бачити місце розташування техніки, її швидкість, напрямок руху, чи повністю оброблено поле, чи немає пропусків, перекриттів. Такі ж трекери компанія встановлює і на орендовану техніку, а її в сезон буває до 500 одиниць.

«Всі вже розуміють, що безконтрольно техніка працювати не повинна. Але це база, з якої починається впровадження інновацій», — розповів старший інженер систем GPS агрохолдингу Олександр Філатов.

Також уже два роки в компанії використовують програму моніторингу Cropio. У поточному році прийняли рішення доповнити її ще одним інструментом — програмою моніторингу Wialon. За словами начальника відділу методології обліку і контролю холдингу Наталії Матвієнко, вони прекрасно доповнюють функції один одного. Такий симбіоз систем дає більш чітку картину і спрощує роботу диспетчерської служби.

«Наші диспетчери не моніторять постійно і не вдивляються в екран кожну секунду, а чекають певного сигналу від техніки. Якщо, наприклад, паливозаправник зупинився і зливає паливо, то система відразу ж про це говорить: кому, скільки і де. Це стосується і інших робіт техніки в поле», — пояснює фахівець.Радимо почитати