Новини

У Білорусі почали будівництво заводу коробок передач

3 Липня 2019 331

Фаст-МАЗ
Церемонія закладення символічного каменя майбутнього заводу
maz.by

Компанія «Фаст-МАЗ» спільно з Shaanxi Fast Gear почали будувати під Мінськом завод, який буде випускати коробки передач.

Про це повідомляє maz.by.

«Shaanxi Fast Gear дозволить нам отримати єдиного стратегічного партнера в постачанні силових агрегатів. Це допоможе зміцнити позиції на ринку. Fast Gear буде на всіх базових моделях автомобілів», — пояснив гендиректор МАЗ Валерій Іванкович.

Засновниками компанії «Фаст-МАЗ» стали «МАЗ» і компанія Shaanxi Fast Gear. Фінансувати будуть разом: 70% інвестує китайська сторона, 30% — білоруська.

Для будівництва заводу виділена ділянка в 3,3 га на території індустріального парку. Підприємство зможе випускати 10 тис. коробок передач на рік. Очікується річний оборот у $30 млн. Якщо попит буде високим, обсяги виробництва можуть подвоїти. Перша продукція з'явиться на початку 2021 року.

«Дружня позиція китайських партнерів дає безперечну перевагу коробок передач під брендом «Фаст-МАЗ» в порівнянні з аналогами інших виробників. В результаті автотехніка стане ще більш конкурентоспроможною в країнах СНД і далекого зарубіжжя», — вважає гендиректор «МАЗ».

Нагадаємо, «Сканія Україна» презентувала на виставці «АГРО-2019» вантажівку G440XT, яка призначена для перевезень у аграрному секторі.Радимо почитати