Новини

Герус закликав знизити роздрібні ціни на дизпальне

2 Липня 2019 223

пальне Україна
В Україні закликають знизити роздрібні ціни на дизпальне
Агрополіт

Представник президента України в Кабінеті Міністрів Андрій Герус закликав учасників ринку знизити роздрібні ціни на дизпальне слідом за оптовими. 

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Вже місяць на ринку дизелю спостерігається суттєве зниження ціни у гуртовому сегменті. За останні два місяці таке зниження становить 18% або майже 5 грн/л. Проте таке падіння не отримало свого відображення у зниженні роздрібної ціни», — зазначив він.

За його оцінкою, в такій ситуації роздрібна маржа за продажу ДТ становить 7,5 грн/л, хоча типовою роздрібною маржею є 5 грн/л.

Андрій Герус зазначив, що діюча президентська влада не намагається здійснювати ручне регулювання цін, але моніторить ситуацію на ринку.

«Наполегливе прохання до учасників ринку відреагувати на зміну цінової кон’юнктури. Щоб споживачі вже найближчим часом могли відчути перевагу конкурентного ринку у вигляді обґрунтованого зниження цін. Наголошую, це не якісь суб’єктивні волюнтаристські побажання, відповідні висновки базуються виключно на об’єктивних даних», — додав він.

Нагадаємо, обсяг тіньового ринку дизельного пального в Україні стартує приблизно від 20%, а зрідженого газу — 40%.Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна
Договірна ціна

Радимо почитати