Новини

Комбінована сівалка Horsch Express з функцією внесення насіння та добрив

5 Січня 2017 135

Комбінована сівалка Horsch Express KR
Комбінована сівалка Horsch Express KR
fwi.co.uk

Створення моделі навісної сівалки з бороною Horsch Express KR та можливістю внесення насіння та добрив означає, що тепер сівалки компанії можуть бути доступні у двох варіантах: з внесенням виключно насіння і комбіновані моделі, повідомляє fwi.co.uk.

Розмір бункера було збільшено до 2000 л, тож для насіння та добрив виділяється по 1 т. Він встановлюється на раму борони таким чином, щоб уникнути нерівномірностей під час загортання ґрунту.

Сівалка виконана у кількох розмірах – 3 м, 3.5 м та 4 м робочої ширини. Express KR має певні характеристики, схожі з сівалкою Pronto, інтегрованою з бороною Horsch Kredo, для виконання остаточної підготовки ґрунту та сівби за один прохід.

Сівалка оснащена двома сошниками Horsch TurboDisc, а на кожен сошник іде чотири гумові амортизатори для перенесення ваги до 120 кг на диск.

Їх можна підняти, якщо для роботи потрібна лише борона (наприклад, для додаткової культивації на поворотних смугах), а при відпусканні чотирьох муфт можна також зняти сівалку.Радимо почитати