Новини

Володимира Олексієнка призначено бренд-менеджером компанії Bednar в Україні

1 Липня 2019 434

Володимир Олексієнко
Бренд-менеджер Bednar в Україні Володимир Олексієнко
Bednar

Компанія Bednar оголосила про кадрові зміни, згідно з якими з 1 липня 2019 р. Володимир Олексієнко обійняв посаду бренд-менеджера Bednar в Україні.

Про це в ексклюзивному коментарі Traktorist.ua повідомив комерційний директор BEDNAR в Україні Михайло Кришко.

В обов’язки Володимира Олексієнка входить співпраця з дистриб’юторами, робота з менеджерами (навчання, презентації, консультації), допомога дилерам в роботі з українськими аграріями, організація і проведення маркетингових заходів, тощо.

«До цього я 7 років працював у компанії «Адлєр» керівником відділу продажів сільгосптехніки. Саме там я мав нагоду познайомитися з брендом Bednar. Коли керівництво Bednar запропонувало мені нову посаду в компанії, я з задоволенням прийняв цю пропозицію. Сподіваюся, мій досвід і знання виявляться корисними», — зазначив Володимир Олексієнко.

За словами Михайла Кришка, у ході багаторічної співпраці Володимир Олексієнко зарекомендував себе як професіонал, який знає всі особливості сільгосптехніки Bednar.

«Володимир Олексієнко вже довгий час працював з технікою Bednar. Коли ми вирішили запровадити посаду бренд-менеджера, то не було жодних сумнівів, що він є найкращою кандидатурою. Ми навіть не оголошували конкурс на цю вакансію і одразу запросили Володимира Олексієнка до співпраці», — заявив Михайло Кришко.

Окрім того, компанія Bednar планує кадрове розширення в Україні, зокрема, відкриє вакансію маркетолога та сервісного інженера.

Нагадаємо, компанія Bednar представила сівалку Omega OO 6000 FL на міжнародній агропромисловій виставці «АГРО-2019».

© Юлія Ніколенко, 2019, Traktorist.uaРадимо почитати