Новини

НІБУЛОН придбав першу партію вагонів-зерновозів

28 Червня 2019 267

Вагон-зерновоз
Вагони-зерновози компанії «НІБУЛОН»
Facebook

Компанія «НІБУЛОН» буде розвивати парк власних вагонів-зерновозів, перша партія з яких вже отримана.

Про це повідомив генеральний директор, основний власник компанії Олексій Вадатурський на своїй сторінці в Facebook.

«Здається, що у нас є все для того, щоб ми і надалі займали провідні позиції в українській економіці. Але тепер виявляється, що для повного щастя нам не вистачало залізничних вагонів. Ми прийняли рішення і за дуже короткий термін розв'язали це питання і вже їх отримали», — написав Олексій Вадатурський.

Згідно з повідомленням, компанія не планувала замовляти вагони. На думку Олексія Вадатурського, саме безвідповідальність та бездіяльність в управлінні логістикою в Україні призводить до того, що всі учасники ринку страждають. А вагонного парку в Україні досить для того, щоб перевозити в 2 рази більше зерна, тільки оборот вагонів повинен бути з центру України в порт 3-4 дні (туди і назад), а не 10-12, як сьогодні.

«Скільки вагонів не буде додано, але якщо ефективність їх застосування не буде покращена, то ситуація не зміниться, а оборот вагонів навіть погіршиться: вагонів постійно буде не вистачати, і вони перетворяться в склади на колесах», — додав Олексій Вадатурський.

Як зазначив генеральний директор компанії, для «НІБУЛОН» найважливіше забезпечити стабільність своєї вертикально інтегрованої системи та партнерські відносини з аграрним сектором України, який в першу чергу страждає від цих проблем. Тому придбання вагонів — це можливість приймати вигідні управлінські рішення для компанії.Радимо почитати