Новини

Варіант Агро Буд став одним із кращих підприємств в АПК

2 Липня 2019 298

Олексій Грушко
Олексій Грушко на церемонії нагородження
Варіант Агро Буд

«Асамблея ділових кіл України» (АДК) визнала компанію «Варіант Агро Буд» «Кращим підприємством України в галузі «Виробництво та реалізація обладнання для агропромислового комплексу».

Про це повідомляє прес-служба «Варіант Агро Буд».

Церемонія нагородження

На церемонії нагородження кращих керівників і підприємств-лідерів України директор підприємства  «Варіант Агро Буд» Олексій Грушко отримав орден і посвідчення «За досягнення лідерських позицій в управлінні підприємством та вагомий особистий внесок у суспільно-економічний розвиток України».

Церемонія нагородження

Генеральна дирекція «Асамблеї ділових кіл України» є офіційним представником «Міжнародної корпорації соціального партнерства Europe Business Assembly і International Biographical Center в Україні, має ексклюзивні права на експертизу і офіційне представлення підприємств, політичних і громадських діячів, промисловців і бізнесменів, вчених, діячів мистецтв до присвоєння їм почесних міжнародних звань і нагород.

Нагадаємо, МПК «Катеринославський» і «Екіпагро» провели демопоказ причепів-розкидачів органічних добрив виробництва «Варіант Агро Буд».Радимо почитати