Новини

КрАЗ готується до введення нового екологічного стандарту Євро-6

27 Червня 2019 262

Вантажівка «КрАЗ»
Вантажівка «КрАЗ»
autokraz.com.ua

«Кременчуцький автомобільний завод» планує повністю пройти процедуру підтвердження відповідності стандарту Євро-6 автомобілів з капотним та безкапотним компонуванням.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Наразі триває процес з проведення комплексу сертифікаційних випробувань традиційних серійних автомобілів капотного компонування. Для сертифікації модельного ряду такого типу повнопривідних автомобілів, виготовлено два зразки: тривісний повнопривідний КрАЗ-6322-06 та двовісний повнопривідний КрАЗ-5233ВЕ-600.

Попередньо підприємство отримало два типи дизельних двигунів Weichai Power WP10 (Євро 6) потужністю 375 к.с. та WP7 (Євро 6) потужністю 300 к.с. Моделі цих двигунів вже сертифіковані виробником двигунів відповідно до вимог Євро-6.

«Завдання для підприємства «АвтоКрАЗ» — провести роботи з підтвердження відповідності сертифікаційним вимогам автомобілів в цілому та отримати в органі з сертифікації дорожніх транспортних засобів сертифікати типів на транспортні засоби марки. У планах — завершення сертифікації серійних капотних автомобілів і перехід до сертифікації тривісних та двовісних безкапотних транспортних засобів марки «КрАЗ», компонування типу КНД — кабіна над двигуном», — зазначається в повідомленні.

Закон України «Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрації транспортних засобів» передбачає введення стандарту Євро-6 на території України з 1 січня 2020 р.

Нагадаємо, «АвтоКрАЗ» став найбільшим платником податків на Полтавщині у 2018 р..Радимо почитати