Новини

Kemper виходить на ринок молотарок

27 Червня 2019 220

Kemper
Техніка Kemper
kemper-stadtlohn.de

Компанія Kemper уклала стратегічну згоду з американською компанією Scherer Inc. і почне пропонувати молотарки для комбайнів та вальці для різних брендів самохідних кормозбиральних комбайнів.

Про це повідомляє profi.co.uk.

Kemper бере на себе права на поширення молотарок кукурудзи Scherer і вальців для інших брендів кормозбиральних комбайнів у Європі, на Далекому та Середньому Сході, а також країнах СНД, Азії та Південної Америки.

Нові молотарки виготовлятимуться згідно з технічними вимогами Kemper. Всі компоненти виготовляються за метричною системою розмірів, а молотарки продаються у дизайні Kemper під брендом ProfiCracker

Також будуть доступні змінні вальці для молотарок Claas і косарок-плющилок Krone.

«Ми хочемо надавати все необхідне для обробітку кукурудзи і, водночас, гарантувати значно більший термін служби вальця. Ми також ведемо переговори з іншими виробниками самохідних кормозбиральних комбайнів про можливу співпрацю», сказав менеджер з продажів і маркетингу Kemper Джордж Віггер. 

Вальці для молотарки на існуючі кормозбиральні комбайни Claas і Krone будуть доступні для продажу на обмеженій основі до сезону збору врожаю 2019 р. Офіційно ProfiCrackers будуть доступні наступного року.Радимо почитати