Новини

Німецькі водії вважають ключі від авто незручними

26 Червня 2019 529

Bosch
Дві третини німецьких водіїв вважають ключі від автомобіля незручними для користування
Bosch

Інститут маркетингових досліджень Puls на замовлення Bosch провів опитування, результати якого показують, що дві третини німецьких водіїв вважають ключі від автомобіля незручними для користування. Більшість водіїв хотіли б відчиняти автомобіль за допомогою смартфона.   

Про це пише прес-служба Bosch.

За результатами дослідження, водії у віці до 40 р. мали негативний досвід користування звичайними автомобільними ключами.

«Усе починається з простої логістики: вони не знають де зберігати свої ключі (45% респондентів). Наприклад, 44% респондентів йшли до басейну і зберігали ключі у незвичному для себе місці, і на їх пошуки пізніше витрачали багато часу, а 38% опитаних взагалі губили ключі. Деякі респонденти (6%) звикли відстежувати місцезнаходження ключів за допомогою фірмового безпровідного брелка автовиробника. Тому не дивно, що 40% респондентів позитивно ставляться до ідеї, щоб замінити ключі мобільним додатком», — зазначається в повідомленні.

Наразі компанія Bosch працює над створенням додатку «Абсолютно без ключа», який дозволить водіям автоматично відчиняти і зачиняти автомобілі без використання ключа і не торкаючись смартфона. Вбудований в автомобіль датчик розпізнає власника смартфону та розблоковує двері авто тільки для нього. У випадку втрати смартфона, систему без проблем можна деактивувати. Налаштування додатка також дозволяють надати тимчасовий доступ до авто іншим водіям.

46% чоловіків і 32% жінок, а також кожен другий водій позашляховика позитивно сприймають перспективу використання цифрового додатка для блокування дверей авто на своїх смартфонах. Кожен другий користувач безключового доступу (54% опитаних) розглядає варіант заміни технології мобільним додатком.

Учасники опитування бачать дуже багато переваг у цифровому ключі: 30% опитаних позитивно оцінили можливість деактивації системи онлайн у випадку втрати смартфону. 28% до вподоби ідея використовувати смартфон для дистанційного блокування або розблокування свого авто.Радимо почитати