Новини

Claydon представила нову сівалку Hybrid T3

4 Січня 2017 101

Сівалка Claydon Hybrid T3
Сівалка Claydon Hybrid T3
lammashow.blogspot.com

Компанія Claydon представила нову сівалку Hybrid T3, повідомляє fwi.co.uk.

Причіпна версія 3-метрової гібридної сівалки Claydon чудово підійде для користувачів тракторів потужністю 150 к.с. і більше, які бажають здійснювати мінімальний обробіток ґрунту та прямий висів культур.

Дана модель доповнює лінійку 4, 6 та 8-метрових причіпних гібридних сівалок, а в 2017 році планують випустити ще 4,8-метрову причіпну модель. Власники навісних 3-метрових сівалок можуть переобладнати їх на причіпні, використовуючи новий інструмент.

Сівалка Claydon Hybrid T3 може здійснювати висів лише насіння, а також насіння з внесенням добрива з бункера об’ємом 2,455 л, який має дозатор з нержавіючої сталі, що регулюється через контролер RDS Artemis та має змінну швидкість та можливість GPS-з’єднання.

Ріжучі диски (або пресувальні котки для обробленого ґрунту) прокладають шлях, а потім дев’ять тонких зубців відкривають дренажні тріщини та створюють локалізовані ділянки ріллі для зубців культиватора, що налаштовуються окремо.

Ця сівалка має центральне регулювання глибини, яке здійснюється за допомогою сполучних важелів трактора та шин з глибоким рифленням, які працюють на необробленому ґрунті для забезпечення однакової глибини висіву.

Нову модель можна буде побачити на виставці Lamma 2017.Радимо почитати